Aktualności

  • on 16 stycznia 2024

Seminarium Odnowy Wiary X – XII 2023

W ciągu ostatnich 10 tygodni mieliśmy niezwykłą przyjemność organizowania Seminarium Odnowy Wiary. Było to wspaniałe doświadczenie, które przyniosło wiele owoców dla naszej Wspólnoty i uczestników.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami krótkim podsumowaniem tego, co się działo przez te 10 tygodni.

Przygotowanie Seminarium Odnowy Wiary było długotrwałym procesem. Zaczęliśmy od ustalenia tematów i opracowania harmonogramu spotkań. Zależało nam na zapewnieniu zróżnicowanego i atrakcyjnego programu, który obejmował modlitwę, nauki, spotkania w grupach dzielenia, codzienną medytację, refleksję oraz elementy praktyczne.

Rozważania na każdy tydzień były starannie przygotowana i oparte na mocnych podstawach teologicznych. Uczestnicy Seminarium mieli okazję zgłębiać różne aspekty wiary chrześcijańskiej. Dowiadywaliśmy się czym jest Uzdrowienie w mocy Jezusa, jak Rozpoznać drogę czy jak Zawierzyć Jezusowi.

Podsumowaniem Seminarium była indywidualna modlitwa nad każdym uczestnikiem o wylanie Darów Ducha Świętego połączona z adoracją.

Ten 10-tygodniowy czas Seminarium Odnowy Wiary był dla nas prawdziwym błogosławieństwem. 

Dziękujemy Ojcom – Dawidowi i Norbertowi, za wygłoszenie konferencji, za obecność i wspólną modlitwę. Wierzymy, że Pan przez Ich posługę coraz szerzej otwiera nasze serca na Swoje działanie.

Dziękujemy dwóm Magdom za ogrom pracy, trudu i czasu, które włożyły w organizację rekolekcji. 

To była niezwykła podróż wiary i ufamy, że przekazane nauki i doświadczenia będą kontynuowane w codziennym życiu wszystkich uczestników. Cieszymy się z ich zaangażowania i wkładu w Seminarium. Mamy nadzieję, że te 10 tygodni przyniosą trwałe owoce w dalszym rozwoju naszej wiary. Niewątpliwie było to dla nas niezwykłe doświadczenie duchowe, pełne wzruszeń, refleksji i wspólnego dzielenia się.

Cieszymy się również z nowych kandydatów, którzy po zakończeniu Seminarium zdecydowali się rozeznawać dołączenie do naszej Wspólnoty. Powierzamy ich modlitwie, zachęcając aby jeszcze pełniej otwierali się na poznanie sposobu w jaki funkcjonujemy i modlimy się na codzień.

Bogu niech będą dzięki!