Odpowiedzialni za Wspólnotę

Opiekuni Wspólnoty

o. Dawid Grześkowiak OP

Submagister nowicjatu, duszpasterz Wspólnoty św. Dobrego Łotra i grupy modlitewnej „U Dominika”. W Zakonie: od 2014 r., święcenia kapłańskie: 2020 r.

Naszą Wspólnotą opiekuje się od 2022 r.

Głoszenia o. Dawida można posłuchać pod linkiem: kazania o. Dawida Grześkowiaka OP

Kontakt do o. Dawida: napisz e-mail

o. Krzysztof Pałys OP

Magister nowicjatu, duszpasterz Wspólnoty św. Dobrego Łotra, i grupy modlitewnej „U Dominika”. W Zakonie: od 2003 r., święcenia kapłańskie: 2009 r.

Naszą Wspólnotą opiekuje się od 2024 r.

Głoszenia o. Krzysztofa można posłuchać pod linkiem: kazania o. Krzysztofa Pałysa OP

Kontakt do o. Krzysztofa: napisz e-mail

Liderzy Wspólnoty

Katarzyna Kulhawik-Kuś

Żona Marcina, mama Maksymiliana i Franciszka. W 2012 roku u Dominikanów na Służewie odnalazła żywego Boga, nowe życie, wspólnotę i przyjaciół.

Początkowo związana z Grupą Świętego Michała Archanioła, w 2017 roku dołączyła do Wspólnoty św. Dobrego Łotra.

Kasia na co dzień wykonuje zawód radcy prawnego. Najczęściej poza Warszawą można ją spotkać w Tatrach. Góry dają jej wolność, przestrzeń i ukochaną ciszę. Nie brakuje także adrenaliny, gdyż o szybsze bicie serca przyprawia ją wspinanie się w coraz trudniejszych miejscach w Tatrach.

Katarzyna Kulhawik-Kuś

Tomasz Krzyszowski

Mąż Gosi i Tata: Tereski, Natana (patrzy już na nas z góry), bliźniaków – Antoniego i Tadeusza oraz Stefana. Od kiedy pamięta związany z Dominikanami. Zaczynał od dominikańskich pielgrzymek z Krakowa na Jasną Górę. Przez Rejs na Służewie i DA na Freta, po 5-letniej przygodzie z Neokatechumenatem, trafił na pierwszą w swoim życiu mszę z modlitwą o uzdrowienie. Po kilkumiesięcznej drodze z ostatnich ławek, poprzez uczestnictwo w modlitwach o uzdrowienie w prezbiterium, trafił na środowe modlitewne spotkania otwarte. W 2012 r. dołączył do Wspólnoty św. Dobrego Łotra, od 2016 r. służy jako jej lider.

Tomasz jest absolwentem wydziału Mechatroniki na PW, zawodowo pracuje w firmie handlowej. Prywatnie pasjonat ubogiego żartu.

tomek

Kontakt do liderów: napisz e-mail