Aktualności

  • on 10 lipca 2023

Zakończenie sezonu 2022/2023

Pod koniec czerwca w gronie Wspólnoty zakończyliśmy sezon 2022/2023. Spotkaliśmy się na Adoracji Pana Jezusa w ciszy i Eucharystii, podczas której członkowie Wspólnoty złożyli deklaracje na kolejny rok. Świętowanie przedłużyliśmy agapą.

Dziękujemy Panu Bogu za kolejny rok bycia razem przy Nim, za wszystkie łaski, którymi nas w Swoim miłosierdziu obdarza. Wspólnota to ogromny dar i przestrzeń do dzielenia się tym, jak Pan Bóg działa i prowadzi nas w naszym codziennym życiu. Ale to też miejsce, gdzie możemy wzrastać w miłości i wierze, gdzie uczymy się wzajemnie siebie znosić, wspierać w trudnych momentach, a także cieszyć się tymi pięknymi.
Dziękujemy Ojcu Norbertowi i Ojcu Dawidowi za towarzyszenie nam w tym roku, za wygłoszone Słowo, za obecność i otwartość na nas.
Dziękujemy naszym Liderom – Kasi i Tomkowi za cały ich trud i wkład, za obecność, za przyjmowanie nas i prowadzenie.
Dziękujemy wszystkim osobom, które udało nam się w tym czasie poznać, które wspólnie się z nami modliły i którym mogliśmy chociaż w małym stopniu pomóc spotkać się z Bogiem Ojcem.
Idziemy nieco odpocząć, wracamy w październiku! Życzymy sobie i Wam dobrego czasu wakacji, dobrych spotkań, ale też dobrych chwil samotności, odpoczynku, a przede wszystkim trwania w Nim niezależnie od wszystkich okoliczności. 😇 Do zobaczenia! ☀️🌊🏞️